יש באופק טיפול השתלת שיניים או טיפול הנוגע לאסתטיקת הפה?
העניקו לעצמכם את הטיפול הטוב ביותר ומנעו כאבים מיותרים – פנו אל מרפאת "מור השתלות שיניים"!


מרפאת "מור השתלות שיניים" הינה מרפאה מוכרת וידועה המתמחית בכול הנוגע להשתלות שיניים ואסתטיקת הפה. ד"ר עמירם ויז'נסקי מחזיק בניסיון עשיר של 35 שנה בתחום והוא הרופא הבכיר שעומד מאחורי השם. במרפאה זו שהיא מרכז אסתטיקה להשתלות שיניים, אתם מוזמנים לשקם את נראות החיוך באופן המקצועי והמתקדם ביותר. בין מגוון טיפולי שיקום הפה ניתן למצוא כאן עבודה איכותית, (למשל כתרי חרסינה עמידים בעלי מראה טבעי וקורן), כאשר כל פעם העבודה נעשית מתוך שאיפה והנאה רבה להביא תפקוד ויופי אל טריטוריית הפה.
ד"ר סטניסלב בולוטין

בגיל צעיר מאד בשל נסיבות אישיות מורכבות נאלץ סטניסלב לעמוד בכוחות עצמו, הוא בחר לנצל את הכישורים הטבעיים שלו, חוש טכני מפותח, שמבשיל להיגיון טכני ומסתייע בדייקנות ושאיפה לשלמות, אלה הכלים שמוליכים את סטניסלב אל התחום המדהים והמספק, רפואת השיניים.

סטניסלב החל את דרכו בתחום רפואת השיניים כעוזר טכנאי שיניים, עד מהרה גמא את המרחק שבין עוזר לטכנאי ועבד במשך מספר שנים כטכנאי שיניים. תחום טכנאות שיניים לצערי אינו זוכה ליחס והערכה המגיע לו, בסופו של דבר את התשתית מכין הרופא אולם את השיניים מכין הטכנאי. סטניסלב ייצר אלפי שיניים במעבדה. 
השאפתנות של סטניסלב והיכולות האינטלקטואליות שלו הוליכו אותו לצעוד צעד ענק קדימה אל תוך תחום רפואת השיניים וללמוד רפואת שיניים. רפואת שיניים בשביל סטניסלב היא הזדמנות לעבור שלב בו הוא יכול לממש את כישוריו הטכניים עם כישוריו האישיותיים שמסתכמים בשתי מילים, אכפתיות וכבוד לזולת. בעודו לומד רפואת שיניים, עבד סטניסלב כטכנאי שיניים כדי לפרנס את עצמו ואת משפחתו.

מאז שסיים סטניסלב את לימודי רפואת השיניים זכיתי לכבוד לעבוד עם סטניסלב במרפאת שיניים אחת.
תוך שהוא מממש את שני הצדדים של המקצוע שבהם הוא שולט, רופא וטכנאי. מבין מגוון הפעולות שהוא  מבצע, סטניסלב מבצע בפה של המתרפאים את ההכנות לעבודת המעבדה שהוא עצמו מבצע, זה שילוב מאד נדיר שמוביל לתוצאות מדהימות, אני קורא לו היהלום של השלב השיקומי, יעידו על כך מאות המתרפאים אשר זכו להיות מבין מטופליו.
ד"ר עמירם ויז'נסקי עוסק במספר טריטוריות:
 
השתלות שיניים ושיקום ללא ניתוח ואף ללא כאב, טיפולי השתלות ביום אחד, טיפולים בהרדמה מלאה ועוד והכול תוך שימת לב ודגש לאסתטיקת הפה הכוללת בין השאר ציפויי שיניים אמנותיים. הטיפולים כוללים בין היתר טיפולי הרמת סינוס, הרמת רכס, מגוון סוגי השתלות, טיפולי ניקוי שיניים, החלפה שן בודדת או החלפה של כמה שיניים או כל השיניים, טיפול במחלות חניכיים וכדומה – כאשר כל טיפול מותאם באופן אישי לנתוני המטופל ונעשים בעזרת מיטב הציוד ולצד אנשי מקצוע מן השורה הראשונה.

רזומה
מאחורי כל טיפול שינים איכותי עומד צוות איכותי. בראש סגל הרפואה של המרפאה עומד ד"ר עמי ויז'נסקי. ד"ר ויז'נסקי סיים אל לימודיו במרפאת השיניים הדסה בירושלים מטעם האוניברסיטה העברית ואף מחזיק בהסמכה לעסוק ברפואת שיניים בניו-יורק. לאורך השנים הוא ביצע אלפי ניתוחי השתלה ורכש ניסיון משמעותי בעל סטנדרטים בינלאומיים. בין היתר ד"ר ויז'נסקי משתדל למצוא זמן להרצות בכנסים בינלאומיים והשתלמויות של החברות המובילות בתחום השתלות השיניים ובנוסף הוא ידוע בשל מחקריו החדשנים בתחום – מחקרים שתרמו לא מעט בתחום רפואת השיניים וזיכו אותו בהכרה כלל עולמית. לצד ד"ר ויז'נסקי עומד צוות איכותי שנבחר בקפידה – כך שהלקוח מקבל טיפול מקצועי ועל הצד הטוב ביותר.

מקצועיות
המרפאה זוכה לתמיכתם הנלהבת של אלפי לקוחות וממליצים. מכאן כל מי שמבקש לעבור טיפולי ציפויי שיניים, טיפולי שתלים ללא טראומה, כאבים או תפרים ואף לסיים את הטיפול ביום אחד או פשוט לעבור טיפולי אסתטיקה חשובים באופן המקצועי ביותר- כל שעליו לעשות זה לפנות אל מרפאת השיניים "מור השתלות שיניים" ולצאת מרוצה.

אודות

 
יצירת קשר
השאירו פרטים לפגישת אבחון כולל פנורמי ללא עלות וללא התחייבות
מור השתלות שיניים

Mor Dental Implants Clinic
השתלות שיניים ברמה אחר

טל':
03-5252880

כתובת:
שד' רוטשילד 22, קומה 25, ת"א