גם אתם מבקשים שיניים לבנות יותר?

מי מאתנו לא היה רוצה לחייך חיוך מלא שיניים לבנות וצחורות, מבלי לבהות בגוון הצהבהב ומבלי לנסות להתעלם מכתמים כאלו או אחרים. ובכן במקום לחשוב על כך, טוב לדעת שניתן לפעול לשם כך, כאשר כל שיש לעשות זה פשוט מאוד לעבור הלבנת שיניים. עם זאת, בחינה מהירה מעלה שיש מגוון שיטות בטרטוריה זו, ועל כן יש לבחון מה נכון עבורכם, הן מבחינת עלות והן מבחינת אופי ההליך ומבחן התוצאה.

שיטת זום
כיום אחד מהשיטות היותר מתקדמות מדברת על שימוש בהקרנת קרן אור - הליך העונה לשם "שיטת זום". שיטה זו מצריכה בעל מקצוע מיומן כגון קלינאי או רופא שיניים, ועל כן לפני שפונים לבעל מקצוע כזה או אחר, הרי שיש לבחון את הרזומה והניסיון. באופן כללי נציין ששיטה זו מובילה לתוצאות מרהיבות, כאשר סך הכול יש להשקיע שעה אחת, ולזכות לשים שעות של אי שביעות רצון מצבע השיניים שלכם מאחור – משתלם לא?

דגשים חשובים
אם מבקשים לייעל את ההליך, הרי שראשית כל יש לעבור בדיקה דנטאלית, ולו על מנת לוודא שאין שום בעיה שדורשת התייחסות מקדימה. מבקשים לשמוע עוד מעט אודות ההליך? ובכן בתחילת ההליך יש לוודא שמגנים כראוי על החניכיים והשפתיים, ולאחר שהכול מוגן כראוי, מתחילים עם מריחת ג'ל, ולאחר כמה דקות מורחים שכבה של  ג'ל הגנה שתפקידו למנוע רגישות.

הוצאה רווחית
לאור כל זאת, אם גם אתם מבקשים אחר שיניים לבנות יותר, אך יחד עם זאת אתם מחפשים מידע אודות הלבנת שיניים כמה עולה, הרי שיש לציין שהמחיר עשוי להשתנות בין מטופל למטופל ואף בין רופא שיניים אחד לשני, אך עם זאת יש לקחת בחשבון שכאשר מבררים אודות הלבנת שיניים עלות, הרי שיש לקחת בחשבון את עמידות התוצאה, איכות התוצאה ואת אופי ההליך, כי יש מקרים בהם מומלץ להשקיע מעט יותר על מנת להיות הרבה יותר שבעי רצון, וכאשר מדובר על החיוך שלכם ועל תחושת הביטחון שלכם, הרי שמדובר בהוצאה משתלמת במיוחד. 
 

עוד בבלוג:

גם אתם מבקשים שיניים לבנות יותר?

 
 
יצירת קשר
השאירו פרטים לפגישת אבחון כולל פנורמי ללא עלות וללא התחייבות
מור השתלות שיניים

Mor Dental Implants Clinic
השתלות שיניים ברמה אחר

טל':
03-5252880

כתובת:
שד' רוטשילד 22, קומה 25, ת"א