אם גם אתם מבקשים תוך יום לסיים טיפול השתלת שיניים ולהימנע מתקופת החלמה ארוכה ומכאבים מיותרים - פנו אל מרפאת "מור השתלות שיניים"!

אם טיפול השתלת שיניים ידוע כטיפול שעשוי להתפרש על פני כמה חודשים בהם חשים בחוסר נוחות ורק מחכים לרגע בו הטיפול יבוא לקיצו, הרי שמוטב לדעת שאין זה בהכרח אמור להיות התרחיש, והיום אם משלבים בין רופאים מקצועיים לבין טכניקות מתקדמות, ניתן לסיים את הליך השיקום הזמני תוך יממה ואף מס' שעות מצומצם ובאופן קליל ויעיל וכל זאת הודות לאיכות השתלים והניסיון העשיר של הרפואה. כך שכן ניתן במקרים רבים להגיע לשיקום פה זמני בעזרת שתלים גם תוך שלוש שעות ומבלי לעבור ניתוח כואב וממושך.


טוב לדעת

טיפולי השתלות שיניים ביום אחד ניתן למצוא אצל מרפאת "מור השתלות שיניים". באופן שכזה ניתן לא רק להקל את הליך השיקום, אלא גם לחסוך ולהוזיל עלויות ולשפר את איכות החיים. רבים מעידים שהם אינם פונים לטפל בבריאות הפה רק מכיוון שאינם מוכנים לעבור תקופה ארוכה של שיקום, אך לו היו יודעים שתוך מס' שעות הטיפול נמצא מאחוריהם, כבר היו פונים לבצעו מזמן ובכך מונעים החרפה של הבעיה. על כן טוב להכיר שקדמה וניסיון עשיר משחקים לטובת המתרפא - ומאפשרים לעבור השתלות שיניים ביום אחד!
 


שותפים לעשייה

כאשר פונים אל מרפאת "מור השתלות שיניים" עבור טיפולי השתלות שיניים ניתן לחזות מראש את התוצאה, ניתן להיות שותפים לתרחיש הטיפול, לבחור את נראות השיניים, (טבעיות, מרווחות צעירות..), ובאופן כללי להשיג תוצאות נהדרות תוך זמן קצר ותוך התאמה מלאה לכל מתרפא.


מחלום למציאות

הליך השתלות שיניים ביום אחד אומנם אינו אפשרי עבור כל מקרה, אך עבור מקרים רבים נמצא כאידאלי. בעיקרון מדובר על הכנסת השתל אל תוך העצם מבלי שיש צורך לחשוף את העצם ע"י הליך פולשני של הפשלת החניכיים. ההליך נעשה ע"י כלי ייעודי- "מחדר", שפותח באופן ייחודי ע"י ד"ר ויז'נסקי ולאור מחקרים רבים. כך ניתן לדלג על כאבים מיותרים, על תפרים ועל הליך החלמה ארוך. כמו כן השתל המדובר מותאם באופן אישי לכל מבנה שיניים. מכאן שמדובר על התאמה מלאה וכל מטופל יכול להשיג את החיוך עליו חלם.

השתלות שיניים ביום אחד

 
יצירת קשר
השאירו פרטים לפגישת אבחון כולל פנורמי ללא עלות וללא התחייבות
מור השתלות שיניים

Mor Dental Implants Clinic
השתלות שיניים ברמה אחר

טל':
03-5252880

כתובת:
שד' רוטשילד 22, קומה 25, ת"א