טיפולי השתלות שיניים

השתלות שיניים התקדמו עם הזמן וכיום טיפולי השתלות שיניים הם מהירים במיוחד. למעשה, ניתן להשתיל כיום שיניים במהלך יום אחד ואף במהלך שעה או שעתיים, תלוי במורכבות המקרה. כיום מחירים לטיפולי שיניים שונים כולל השתלות נחשבים לנגישים לכל כיס ושווים לכל נפש. למעשה, שתלים בפה אינם עניין לעשירים בלבד וגם אתם יכולים ליהנות מכך בדרך לחיוך המושלם. 

טיפולי השתלות שיניים כיום נעשים בהליך מהיר שאינו פולשני שמונע כאבים וזמן החלמה ארוך. מהירות זו מתקבלת הודות לטכנולוגיה חדשנית שמונעת שני דברים במקביל : הן את חשיפת העצם והן את הפשלת החניכיים. טכנולוגיה זו פותחה ע"י ד"ר עמי ויז'נסקי ממרפאת "מור השתלות שיניים" וכוללת כלי ייחודי. 

כלי זה נקרא מחדר והוא מונע הן כאבים והן תפרים ומקצר את תהליך ההחלמה.  עם זאת, מחירים לטיפולי שיניים משתנים ממטופל למטופל בהתאם למצבו הדנטלי. טיפולי השתלות שיניים שכוללות שתלים בפה למעשה כוללות מספר פרמטרים דנטליים מקצועיים כגון : העצם שבתוכה יוחדר השתל, גודל השיניים, קוטר ואורך השתל, מספר השתלים, סוג השתל (קונוס או צילינדר), החומרים בהם נעשה שימוש (זירקוניה או טיטניום) ושיטת ההשתלה .

למעשה, השתלות שיניים כיום הן מהירות אך מהירות זו אינה באה כלל על חשבון המקצועיות. למשל במרפאתו של ד"ר ויז'נסקי תוכלו להרכיב שתלים בפה באופן מקצועי וזול במיוחד. לד"ר ויז'נסקי כ-30 שנות נסיון ברפואת שיניים בישראל ובניו-יורק ואצלו המחירים לטיפולי שיניים נגישים.
למעשה, אתם שותפים מלאים לתהליך ההשתלה ואף יכולים להחליט מראש מה תהיה התוצאה הסופית. למשל אתם יכולים להחליט על סוג השיניים ולבחור בין שיניים טבעיות או מרווחות. אתם גם יכולים לבקש בקשות מיוחדות ולהגשים חלומות כמו רווחים בין השיניים העליונות ועוד. 


אנחנו ממליצים לא לוותר על ההזדמנות להינות מחיוך מושלם בזול ובמקצועיות וכמובן מהר. אמנם לחלקיכם זה ייקח יותר זמן עקב מורכבות דנטלית, אך ברוב המקרים כאמור ניתן להסתפק ביום אחד בלבד. רק תחשבו על כמות ימי העבודה שתחסכו ומה יכולתם לעשות בימים מבוזבזים אלו : ללכת לים, לקניות, להינות עם החברים ועם המשפחה או סתם לחייך חיוך רחב.  

טיפולי השתלות שיניים

עוד בבלוג:

 
 
יצירת קשר
השאירו פרטים לפגישת אבחון כולל פנורמי ללא עלות וללא התחייבות
מור השתלות שיניים

Mor Dental Implants Clinic
השתלות שיניים ברמה אחר

טל':
03-5252880

כתובת:
שד' רוטשילד 22, קומה 25, ת"א