כמה עולה שתל דנטלי?

אם עושים עבודה טובה, הרי שלא ניתן להבדיל בין שן טבעית לבין שן שהיא תוצאה של שתל דנטלי, וזאת כי החלק הגלוי דומה במדויק למראה הטבעי, ואילו מה שקורה מתחת לפני השטח אינו נראה, במיוחד כאשר החיבור איכותי. על כן רבים יודעים להעריך את יתרונותיה הרבים של השתלת שיניים איכותית- הן מבחינת איכות התוצאה שמאפשרת התנהלות רגילה והן מבחינת איכות הנראות שאינה מעוררת ולו רמז קטן. כמו כן ראוי לציין שאם פעם על מנת לעבור השתלת שיניים הפציינט היה נדרש להגיע מספר פעמים למרפאה, ואף לחכות תקופת החלמה בין ביקור לביקור, הרי שכיום בזכות טכנולוגיה מתקדמת פני הדברים השתנו ללא היכר, כך שכיום ניתן לעבור הליך השתלה תוך מספר שעות בודדות.

להרוויח יותר להוציא פחות
כיוון שהאמצעים כן השתכללו ואנשים מבקשים להרוויח מכך, רבים עשויים לתהות אודות עלות שתל שיניים וסוגי שתלים דנטליים, ולו מתוך חשש שטיפול יותר מקצועי עולה יותר. עם זאת, כאן יש לציין שאין כך פני הדברים, כיוון שניתן למצוא שההליך יחסית יותר זול, ולו כי הוא מצריך פחות מפגשים ועל כן גם פחות זמן עבודה מצדו של רופא השיניים. על כן בפעם הבאה שתחששו מהתשובה לשאלה כמה עולה שתל דנטלי, מראש תוכלו לדעת שבאופן יחסי פחות מבעבר, אך עדיין יש לקחת בחשבון שמדובר על כמה אלפים שיש להוציא, כאשר יש מקום למגוון משתנים להשפיע על המחיר הסופי.

ביחנו היטב את האיש שמאחורי ההשתלה
אם גם אתם בימים אלו חושבים לעבור השתלת שיניים ועל כן עסוקים בשאלה כמה עולה שתל בשן? הרי שיש לקבל תשובה מדויקת, ולשם כך יש להגיע לרופא שיניים מקצועי שמתמחה בתחום  ובעל שם בתחום, ולו על מנת שייבחן את מצבכם הפרטי, ורק מנקודה זו יידע לתת הצעת מחיר אישית ומתחשבת. כמו כן נחדד ונציין שחשוב ביותר לבחור כהלכה את רופא השיניים, וזאת על מנת שהתשלום יתגלה כמשתלם ועל מנת שהשתל יורכב כהלכה! 

 
 
יצירת קשר
השאירו פרטים לפגישת אבחון כולל פנורמי ללא עלות וללא התחייבות
מור השתלות שיניים

Mor Dental Implants Clinic
השתלות שיניים ברמה אחר

טל':
03-5252880

כתובת:
שד' רוטשילד 22, קומה 25, ת"א