מרפאת השיניים "מור השתלות שיניים" מתמחת באסתטיקת הפה ובהשתלות שיניים. אם גם אתם מבקשים להגיע למקום מנוסה, בעל רזומה חיובי ושמחזיק בצוות מקצועי- זה המקום גם עבורכם. כידוע כתר מסייע רבות לשיקום השן, מאפשר להחזיר שימוש יעיל של הפה ואת המראה האסתטי אל קדמת הפנים. לא פעם יש צורך בהרכבת כתר עבור שיקום שיניים שנחלשו אך עדיין ניתן להשתמש בהן, על מנת לשנות את צורת השיניים וכאשר מבקשים להשלים שיניים חסרות ע"י תותבת, או גשר. כיום ניתן למצוא מגוון סוגי כתרים ועל רופא שיניים איכותי להכיר את כלל הסוגים על מנת שיוכל להתאים באופן המושכל ביותר את הסוג הנכון עבור כל מקרה ומטופל.

כתר יצוק

כתר יצוק הנו כתר שמגיע ללא ציפוי והוא עשוי ממתכת. כתר זה מעניק פתרון פרקטי מלא, אך יחד עם זאת בהיבט האסתטי יש מקום לשיפור כיוון שמראה המתכת אינו דומה למראה שן רגילה ועל כן עשוי לבלוט. לרוב כתר יצוק ייבחר עבור השיניים האחוריות עליוניות- שיניים שפחות יוצא לראות. כמו כן יש כמה סוגי מתכות, יש מתכת אצילה וחצי אצילה כאשר באופן כללי יש להקפיד שהרכב הסגסוגת יימנע הכתמה של אזור הכתר ואף יימנע גירוי לא רצוי עם אזור החניכיים.

כתר חרסינה

כתר חרסינה בעצם כולל כתר מתכת רק שהוא מצופה חרסינה. פה כבר ניתן לקבל גם מענה ברמה האסתטית, ניתן ליהנות ממראה אחיד שאם לא מתעמקים ניתן לפספס שמדובר בשן שאינה טבעית. אופציה כמובן יותר יקרה אך לא באופן משמעותי.

כתר קפטק

סוג נוסף של כתר חרסינה הנו כתר קפטק. כתר זה יכול להגיע לרמת דיוק בצבע השיניים ועל כן אידאלי עבור שיניים קדמיות. כמו כן הכתר כולל כמות גבוהה של זהב- חומר שידוע כאידאלי לחניכיים מבחינת חוסר גירוי ואף מאפשר לבצע התאמה מרבית אל שולי השן.

כתר חרסינה מלא

ממש כפי שמשתמע מהשם, מדובר על כתר שעשוי רק מחרסינה, ללא בסיס של מתכת. מדובר על האופציה האידאלית עבור התאמה מלאה של הצורה והצבע הרצויים. יחד עם זאת אופציה זו מעט בעייתית כיוון שתמיכה שכתר שכזה מצריך יותר אגרסיבית. עוד חיסרון נוגע לצורך ברמת מקצועיות גבוהה מצד הרופא וטכנאי השיניים על מנת להגיע אל הנתונים המתאימים ביותר. תוהים מה הטיפול הנכון ביותר עבורכם? מבקשים טיפול איכותי שמוביל לתוצאות איכותיות? פנו עוד היום אל מרפאת השיניים "מור השתלות שיניים"

סוגי כתרים

עוד בבלוג:

 
יצירת קשר
השאירו פרטים לפגישת אבחון כולל פנורמי ללא עלות וללא התחייבות
מור השתלות שיניים

Mor Dental Implants Clinic
השתלות שיניים ברמה אחר

טל':
03-5252880

כתובת:
שד' רוטשילד 22, קומה 25, ת"א