מרפאת השיניים "מור השתלות שיניים" מתמחת באסתטיקת הפה ובהשתלות שיניים. במקום רופא מומחה עם 35 שנות וותק לצד צוות מקצועי מרשים. אם מבקשים את הטוב ביותר עבור בריאות הפה שלכם, זה המקום גם עבורכם.

כיום תחום רפואת השיניים מאוד מפותח ועדיין נוספים שכלולים רבים בתחום. אחד הטיפולים היותר מוכרים שנותן מקום של כבוד לקדמה הנו טיפול השתלה שיניים. מדובר בהליך שכיח בו שן מלאכותית שמושתתת על בורג מוברגת אל תוך העצם ובכך מתקבלת באופן איכותי שן חלופית שמעתה תהווה שן אמיתית לכל דבר. לכל שורש מלאכותי יש שני גדלים אליהם יש להתייחס בעת בחירת השתל המתאים ביותר: ישנו מימד הקוטר וישנו מימד האורך. כמו כן יש להכיר שיש שתי צורות עיקריות, בקבוצה הראשונה נמצא את שתלי הקונוס ובקבוצה השנייה נמצא את שתלי הצילינדר. לבסוף יש עוד נתון אליו מומלץ להתייחס ופה מדובר על אפיון החריצים של הבורג, כאשר פה כבר ניתן למצוא מגוון חריצים, (סיבובים, רדודים, אלכסוניים..), ו עבור כל פציינט ייבחר שתל בעל נתונים שונים- לפי נתוני העצם אליה מחדירם את הבורג, גודל השיניים והמרחק שעומד לרשות השתל.

שלב מקדים

ישנם מקרים בהם העצם שנמצאת מתחת לשן אינה מספיק מעובה ועל כן יש צורך לעבות אותה בטרם מתחילים בהליך ההשתלה. הליך נקרא "הרמת סינוס"- כיוון שע"י עיבוי העצם בעצם מונעים פגיעה בסינוסים שנמצאים מתחת לעצם. הליך זה עשוי להאריך את הטיפול בכמה חודשים- אם מבקשים לאפשר לעצם להתעבות באופן יחסית טבעי.

שתלים רחבים

ישנם מקרים בהם העצם לא מספיק עבה ובמקום לבצע הליך הרמת סינוס מעדיפים למצוא פתרון חלופי. פתרון חלופי עשוי להיות בחירה בבורג קצר, (עם זאת בורג קצר עשוי לאבד את אחיזתו בעת ספיגת עצם), ועל כן יש פתרון חלופי יותר בטוח ופה מדובר בבחירה בשתל בעל שטח פנים מרבי על מנת להגדיל את האחיזה.

מבחר חומרים

ניתן למצוא כמה וכמה חומרים לשתלים, לדוגמה יש שתלי זירקוניה וטיטניום, שני חומרים אותם הגוף אינו מזהה ועל כן אינו תוקף. בנוסף חומרים אלו גם אינם מובילים לפגיעה במערכת החיסונית ובטח שלא לאלרגיות. באופן כללי יש כ150 יצרנים בתחום השתלים ועל כן יש לבדוק כל יצרן, לוודא שהמוצר שלו אכן איכותי. לסיכום אם מבקשים את הטיפול האידאלי ביותר עבורכם- מוזמנים לפנות עוד היום אל מרפאת השיניים "מור השתלות שיניים".

סוגי שתלים

עוד בבלוג:

 
יצירת קשר
השאירו פרטים לפגישת אבחון כולל פנורמי ללא עלות וללא התחייבות
מור השתלות שיניים

Mor Dental Implants Clinic
השתלות שיניים ברמה אחר

טל':
03-5252880

כתובת:
שד' רוטשילד 22, קומה 25, ת"א