על שתלים בשיניים ביום אחד שמעתם?

רוב האנשים אינם ששים ללכת לרופאי השיניים, ולא כי מדובר בבעלי מקצוע שאינם נחמדים, אלא לרוב כיוון שיש פחד שמוטמע באנשים, פחד אשר גורם להם להעדיף לסבול, ולו על מנת להימנע מהמפגש עם כיסא המטופל. על כן כאשר מתעורר הצורך לעבור הליך השתלות שיניים, הרי שאנשים עשויים לחשוש לקראת סדרת טיפולים שאינה נעימה, ארוכה ואף פולשנית. על כן הגיע הזמן לחדש עבורכם את העובדות, ולו על  מנת להוריד את מפלס החשש, על מנת לגרום לכם לקבוע תור עוד היום, ועל מנת שתחזרו לחייך חיוך מלא עם שיניים.

נהנים משינויי הקידמה
חשוב לציין שבעשרים השנים האחרונות פני הדברים השתנו פלאים בתחום רפואת השיניים, ולו בזכות מגוון טכניקות חדשות ומתקדמות, מכאן שבמקום להגיע למספר מפגשים, ניתן ליהנות מהטמעת  שתלים בשיניים ביום אחד! אם נרחיב, גם נציין שלא רק מדובר בהליך שמסתכם בכמה שעות, אלא מדובר על הליך שאינו פולשני ואף נטול כאב. נשמע טוב? ובכן כל שעליכם לעשות על מנת לאשש זאת ואף לחוות זאת בעצמכם, זה פשוט מאוד למצוא מרפאת שיניים מתקדמת בהנהלת רופא מקצועי שמתמחה במלאכת all on 4  השתלות ביום אחד- פשוט, מבטיח ורגוע. ניתן להשאיר את החששות בבית!

מקצועיות לצד מהירות
לצד העובדה שיכול להיות מאוד נחמד לסיים עם הליך השתלת השיניים תוך שעתיים, אין להסיק שעובדה זו נכונה עבור כל אחד, ואף אם רופא ממהר להבטיח זאת לפני שראה את מצב השיניים, הרי שיש לפקפק ביושרה המקצועית שלו. באופן כללי יש לציין שכן החוקים השתנו וכן ניתן לפשט את ההליך, ולו בזכות כלי ייעודי העונה לשם "מחדר" אשר עוזר לדלג על מגוון הליכים. מכאן שאם גם אתם מבקשים לטפל בעצמכם באופן מקצועי, אך מבלי לעבור סבל או להשקיע בכך זמן רב, הרי שיש לבחון באיזו טכנולוגיה הרופא שלכם משתמש, האם הוא עובד עם "מחדר" וכדומה. מכאן כל שנותר לעשות זה לבחור כיצד אתם מבקשים שיראו השיניים החדשות שלכם ולצאת לדרך חדשה, מקצועית ומבטיחה -  שיהיה בהצלחה.
 

על שתלים בשיניים ביום אחד שמעתם?

עוד בבלוג:

 
 
יצירת קשר
השאירו פרטים לפגישת אבחון כולל פנורמי ללא עלות וללא התחייבות
מור השתלות שיניים

Mor Dental Implants Clinic
השתלות שיניים ברמה אחר

טל':
03-5252880

כתובת:
שד' רוטשילד 22, קומה 25, ת"א