ניסיון ומקצועיות לא הולכים ברגל ואם מבקשים את הטיפול הטוב ביותר- מוטב שתכירו את מרפאת השיניים "מור השתלות שיניים". כמו יתר הגוף גם השיניים נוטות להישחק, להיפגע ולאבד את החיוניות הראשונית שלהן. אנשים רבים סובלים משיניים עם כתמים, סדקים, משיניים בעלי מרווחים בעייתיים ואף מחוסר פרופורציות במראה הכללי.

כאשר מתקיים מצב שכזה אומנם מדובר באי נעימות, אך טוב לדעת שיש מה לעשות בנושא, טוב לדעת שע"י טיפול סה"כ פשוט ניתן לתקן את המראה ולשוב להחזיק בפה בעל מראה טבעי חיוני, וכאן נכנסים לתמונה טיפולי אסתטיקה לשיניים. שיטת ציפויי שיניים הינה שיטה יחסית פשוטה שמעוררת נפלאות, כמובן כל עוד העבודה נעשית ע"י מומחה בתחום.

בעיקרון מדובר על טכניקות דנטליות שמאפשרות ע"י תוספת של חומר ייעודי לצמצם רווחים, להשוות בין שן לשן, למלא סדקים ואפילו להלבין שיניים.
 

מהות השיטה

כיום יש שלוש שיטות עיקריות עבור ציפויים ואסתטיקה לחלל הפה: קומפוזיט, למינייט ולומינירס, אך גם יש שיטות וחומרים נוספים. באופן עקרוני ניתן לומר שמדובר על שכבות דקיקות של עלי חרסינה שלרוב אינן עוברות את החצי מילימטר.

שכבות אלו מודבקות על גבי דופן השן ובכך מאפשרים כיסוי מרבי של פגמים.
דפי חרסינה אלו משמשים רבות על מנת למלא סדקים, לצמצם רווחים וליצור מראה מולבן ונקי.

עמידות ונוחות

עמידות ונוחות היא שם המשחק כאשר מדובר על ציפויים ואסתטיקה בתחום השיניים ועל כן מרגיע לדעת שכל עוד פונים אל מקום מקצועי שניתן לסמוך על היושרה המקצועית והניסיון שלו, ניתן להיות בטוחים שמדובר על הליך יעיל ואם מדרגים את שלושת השיטות הנ"ל, נציין ששיטת הלמינייט היא השיטה העמידה מכולן. כמו כן אין לחשוש לגבי איכות הציפויים היותר דקים, (יש עוביים שונים), כי העובדה שככול שהציפוי יותר דק כך הוא גם יותר זול אינה מעידה על האיכות- כך שניתן להיות רגועים שמדובר על טיפול שיחזיק מעמד לאורך זמן ובאופן נוח ושמרגיש טבעי.

התאמה

מלבד שיטות ציפויים יש שיטות נוספות כגון הלבנה, לייזר, כתר חרסינה, כתר זירקוניה וכדומה. עם זאת שיטת הציפויים היא המועדפת, אך לעיתים יש לשלב בין מגוון שיטות וכל עוד פונים אל מקום מקצועי ניתן לסמוך עליו שיעלה את האופציה המתאימה ביותר. לבסוף אם גם אתם רוצים ליהנות משיטות הטיפול היעילות ביותר, אם גם אתם מבקשים חיוך מרשים לצד עבודה איכותית- מרפאת השיניים "מור השתלות שיניים" תשמח לעמוד גם לרשותכם.

ציפויים ואסתטיקה

 
יצירת קשר
השאירו פרטים לפגישת אבחון כולל פנורמי ללא עלות וללא התחייבות
מור השתלות שיניים

Mor Dental Implants Clinic
השתלות שיניים ברמה אחר

טל':
03-5252880

כתובת:
שד' רוטשילד 22, קומה 25, ת"א