ציפוי לומינירס

אם אתם זקוקים לכתרים בשיניכם או ציפוי לומינירס מסיבות שונות ודאי תשמחו לקרוא על הבשורה החדשה : ציפוי לומינרס שהינו ציפוי מחרסינה עדינה במיוחד לקבלת מראה אסתטי וטבעי. תתפלאו אבל מחיר ציפוי חרסינה לשיניים הוא שווה לכל נפש ומאפשר לכולם לחייך ובזול.
כמה עולה ציפוי שיניים מלומינרס? המשיכו לקרוא עד הסוף וקבלו את התשובה.

ציפוי לומינירס הוא ציפוי חרסינה במחצית העובי מציפוי חרסינה רגיל, אך לא כל רופא שיניים מורשה להרכיבו. למעשה, רק רופאי שיניים שהוסמכו ע"י החברה שמייצרת ציפויים אלו רשאים לעשות זאת. אחד מהם הוא ד"ר ויז'נסקי ממרפאת השיניים "מור השתלות שיניים" ותתפלאו – אבל מחיר ציפוי חרסינה לשיניים אינו כה יקר כמו שאתם חושבים ואפילו נגיש ושפוי.

ציפוי לומינירס הוא כאמור ציפוי עדין ודק והוא גם חוסך לכם כאב : הודות לעדינות הציפוי אתם לא נדרשים לעבור השחזת השיניים או אפילו הרדמה מקומית. מחיר ציפוי לשיניים אמנם עולה יותר מציפוי כתר יצוק, אך יתרונותיו מחזירים את ההשקעה. אז כמה עולה ציפוי שיניים? האמת היא שזה תלוי בכם.
למעשה, כיום קיימים 4 סוגים שונים של כתרים :

1.    כתר יצוק – כתר זה הוא פתרון פרקטי והוא מתאים בעיקר לשיניים אחוריות עליוניות.
2.    כתר חרסינה – זהו כתר מתכת מצופה חרסינה שנותן מראה אחיד ויחסית אסתטי
3.    כתר קפטק – כתר שמאפשר דיוק והתאמה לגוון השיניים ולכן הוא אידיאלי לשיניים קדמיות. כתר זה כולל כמות גדולה של זהב ולכן אינו מגרה את החניכיים ומאפשר התאמה מלאה לשולי השן.
4.    כתר חרסינה מלא – כתר זה עשוי מחרסינה בלבד ולכן מתאים בצורה מירבית לצורתן ולצבען של השיניים הקיימות. 
כמובן שלכל שיטה חסרונות ויתרונות משלה והמסקנה היא אחת : התשובה לשאלה כמה עולה ציפוי תלויה בכם ובמצבכם הדנטלי.

אנחנו ממליצים להתייעץ עם מומחים כדוגמת מומחי מרפאת השיניים "מור השתלות שיניים" ולהרויח מכל העולמות : גם מקצועיות, גם אמינות, גם נסיון וגם התאמה אישית של הכתרים, ציפוי לומינירס. בנוסף, האבחון, הבדיקה והצילום הפנורמי הם ללא עלות ולא התחייבות. 

ציפוי לומינירס

עוד בבלוג:

 
 
יצירת קשר
השאירו פרטים לפגישת אבחון כולל פנורמי ללא עלות וללא התחייבות
מור השתלות שיניים

Mor Dental Implants Clinic
השתלות שיניים ברמה אחר

טל':
03-5252880

כתובת:
שד' רוטשילד 22, קומה 25, ת"א