ציפוי פורצלן לשיניים

מי מאתנו לא רוצה חיוך מושלם לצד שיניים שבוהקות בגוונן הלבן? עם זאת, עבור רובינו אין מדובר במצב קיים, ולו כי טבען של שיניים לאבד את הגוון הלבן ולהפוך ליותר צהבהבות, וזאת עוד לפני שנזכיר מגוון סיבות שעשויות לזרז הליכים שכאלו - למשל עישון סיגריות. לצד הנתונים הקיימים, טוב להכיר שניתן ליהנות מפלאי הקידמה והתפתחות רפואת השיניים גם בתחום האסתטיקה, כך שכיום מי שמבקש ליהנות ממראה בוהק של שיניים, פשוט מאוד צריך להשקיע שעה במרפאת שיניים מובילה, ולצאת עם חיוך קורן ומרשים.

הלבנה לצד תיקון
לצד מגוון שיטות שנועדו עבור הלבנת השיניים, גם ניתן למצוא שיטות שמשלבות בין הלבנת השיניים לבין תיקון מראה השיניים, ופה מדובר בציפוי. כלומר כיום ניתן לצפות את השיניים במעטה דקיק אשר מאפשר לתקן פגמים שנוגעים לצורניות השן (מרווח, זווית לא רצויה, שבר, סדק וכדומה), וגם מאפשר ליהנות ממראה שיניים בוהק ולבן. מכאן שאם מבקשים לסמן וי על שתי משימות בפעם אחת, הרי שראוי לבחור בשיטת הציפוי, אך כל עוד פונים אל רופא מקצועי בתחום אסתטיקת השיניים, הרי שניתן להשאיר לו לבחור איזו שיטה הכי עדיפה עבור המקרה הספציפי שלכם.

ויניר פורצלן
בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון חידושים בתחום הלבנת השיניים. כך למשל ציפוי פורצלן לשיניים מאפשר ליהנות מתוצאה עמידה וחזקה לאורך זמן, כך שהתוצאה נראית טבעית, מאוד קל לשמר את איכות התוצאה, מתאפשרת שקיפות איכותית אשר תומכת בתחושת העומק הטבעית, מדובר בחומר אשר אינו קולט כתמים ובנוסף המראה הלבן אינו דוהה עם הזמן, וגם כאשר הפורצלן בא במגע עם מאכלים שעשויים להשאיר כתמי צבע (כדוגמת תיונים, יין אדום, קפה וכדומה) הציפוי נשאר בוהק ונקי.

כל שעליכם לעשות
לאור כל זאת, אם גם אתם כבר תקופה ארוכה תוהים איך עושים שיניים לבנות, או כיצד ניתן להלבין שיניים באופן מקצועי, משתלם ואיכותי, הרי שטוב לדעת שאין צורך להכיר את השיטות השונות, ואף אין צורך לערוך השוואות, אלא כל שצריך לעשות זה לפנות אל מרפאת שיניים מקצועית שמתמחה בתחום האסתטיקה וליהנות מדעתו המושכלת של רופא שיניים אשר בקיא בתחום. 
 

 
 
יצירת קשר
השאירו פרטים לפגישת אבחון כולל פנורמי ללא עלות וללא התחייבות
מור השתלות שיניים

Mor Dental Implants Clinic
השתלות שיניים ברמה אחר

טל':
03-5252880

כתובת:
שד' רוטשילד 22, קומה 25, ת"א