שיקום על גבי שתלים

אם אתם נדרשים לעבור תהליך של שיקום שיניים כדאי שתעשו זאת במקצועיות. שיקום על גבי שתלים יאפשר לכם ליהנות משיניים איכותיות לשנים רבות. תהליך ההשתלה מתבצע במהירות ובקלות כך שנמנע מכם תהליך ארוך של שיקום. עם זאת, מחיר שתלים לשיניים אינו יקר ועלות שתלים לשיניים היא למעשה שווה לכל נפש.

שיקום על גבי שתלים הוא תהליך דנטלי מקצועי ולכן חייב להיעשות בקפידה ובהתאמה אישית. שיקום זה הוא למעשה שן מלאכותית שמוחדרת לתוך העצם באמצעות בורג. זה נשמע כואב ומסובך אבל האמת שונה לגמרי כי כיום כל התהליך קצר במיוחד. למעשה, ניתן להשתיל כיום לבצע השתלות שיניים ביום אחד ואף בשעה-שעתיים, תלוי במצב הדנטלי של המטופל.

למעשה, שיקום על גבי שתלים גורם להוזלת מחיר שתלים לשיניים ומאפשר גם לכם ליהנות מכך. מבחר סוגי השתלים ומבחר החברות שמספקות אותן הוא גדול מה שגורם להורדת העלויות. האמת היא שעלות שתלים לשיניים היא כה נמוכה וכיום כולם יכולים להרשות זאת לעצמם.
עם זאת, מחיר שתלים ועלות שתלים הם נגזרות כלכליות של מצב דנטלי אישי. כל שתל מותאם למטופל באופן ספציפי בהתאם לפרמטרים מקצועיים כמו : מצב העצם, גודל השן, קוטר ואורך השתל, מספר השתלים, סוג השתל (קונוס או צילינדר), החומרים ממנו מורכב השתל (זירקוניה או טיטניום), שיטת ההשתלה ועוד.

אמנם השתלות שיניים כיום מתבצעות במהירות אך אין זה מוריד מרמת המקצועיות והנסיון שנדרשת. במרפאת "מור השתלות שיניים" של ד"ר ויז'נסקי תיהנו משתלים דנטליים מקצועיים ואיכותיים במחיר שפוי. לד"ר ויז'נסקי יותר מ-30 שנות נסיון כרופא שיניים בארת ובניו-יורק כך שאתם בידיים טובות.  

והדובדבן שבקצפת – אתם קובעים מראש מה תהיה תוצאת ההשתלה הודות להיותכם שותפים לתהליך ולא רק לקוחות. למעשה, אתם בוחרים את סוג השיניים שיהיה לכם, למשל שיניים טבעיות, שיניים מרווחות, שיקום על גבי שתלים ועוד. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם המרפאה ולהתחיל לחייך. ואל תדאגו – האבחון, הבדיקה והצילום הפנורמי הם ללא עלות או התחייבות כלשהי מצדכם.

אז למה אתם מחכים? 

שיקום על גבי שתלים

עוד בבלוג:

 
 
יצירת קשר
השאירו פרטים לפגישת אבחון כולל פנורמי ללא עלות וללא התחייבות
מור השתלות שיניים

Mor Dental Implants Clinic
השתלות שיניים ברמה אחר

טל':
03-5252880

כתובת:
שד' רוטשילד 22, קומה 25, ת"א